İçerik

Hakkımızda

   1988 yılında "Yeni Ürün ve Yeni teknolojiler kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Kayatur Optik, geçen 32 yıllık süreçte Türkiye’ye, en geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürün sağlayan firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2004 yılında Dunlop 2018 yılında da U.s. Polo Assn. Markalarının üretim ve 25 ülkede satış lisansını alan Kayatur Optik Türkiye Optik ürünleri standartlarını belirleyen ve takip edilen örnek çalışmalar yapmıştır .  

Christian Lacroix , Spine , Cacharel , Gargoyles gibi dünya markalarının distributörlüğünü yaparak farklı tarz ve kaliteli ürünleri Türkiye Optik sektörüne kazandırarak , Elegance , Studioline , Flott , Halifax , Panda gibi kendi markalarıylada Türkiye optik sektörünün vazgeçilmezi durumuna gelmiştir.

Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan UTS uygulamasına tam entegre olarak kayıt dışı ve kaçakla mücadele kapsamında büyük yatırımlar yapmıştır. 

Türkiye genelinde geniş bayii ağı ile son kullanıcıya kaliteli ve doğru seçenekler sunarak hızlı servis odaklı çalışmalarında müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.  

Sektörde Uzman çalışanları ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Kayatur Optik , iş ortaklarına her sezon ilklerle tanıştıran bir vizyonla geleceğe yatırım yapmaya devam etmektedir.