İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları yürütülmektedir.

Kurumsal başarının devamı, ancak yüksek motivasyonlu ve kuruma bağlı çalışanlarla mümkündür. Çalışanlarımızın motivasyonlarını, iş etkinliğini ve çalışma verimini arttırıcı uygulamalar geliştirilmekte, kişisel ve mesleki becerilerin geliştirilmesine yönelik eğitimler verilmektedir.


İşe Alım Sürecimiz

Yıllık strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda oluşturulan kadro planına uygun olarak, ihtiyaç duyulan bölüm ve görev için, şirket kültürüne uygun, çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve şirket için katma değer yaratabilecek en uygun kişilerin istihdam edilmesi esastır. Personel seçim kriterleri söz konusu işin görev tanımına paralel olarak belirlenmektedir.

İşe alımlar için ilanlarımız www.secretcv.com sitesinde yayınlanmaktadır.


İlanlara başvurular son başvuru tarihinden en geç 3 hafta içerisinde yanıtlanır. Uygun görülen adaylar , ilgili pozisyonun birim yöneticisi ve gerekli görüldüğü takdirde şirket üst yönetimiyle sözlü mülakat yaparlar mülakat süreçleri en fazla 2 hafta sürmektedir.

Başvurularda gizlilik esastır.

Eğitim

Firmamız da personel eğitimi sürekli etkin ve verimli bir şekilde yapılmaktadır. Yıllık hazırladığımız eğitim programı dahilinde firma içi eğitimlerimizin sürekliliği istikrar ve verimliliğimizin en önemli göstergesidir.

Kariyer Fırsatı

Kariyer olanakları, performansa, bilgi ve beceri birikimine ve mevcut pozisyonun olanaklarına göre değişmekte olup, çalışanlara dikey ve yatay geçiş olanağı sağlanmaktadır. Bu anlamda Kayaturoptik yöneticilerini kendi içinden yetiştirme politikasını benimsemiştir.

Performans

Performans değerlendirmeleri , üstlenilen iş üzerinde ki başarı kadar, çalışma arkadaşları ve yöneticiler ile gösterilen uyumlu çalışma ile de değerlendirilmektedir. Performans değerlendirmeleri aylık,3 aylık ,6 aylık ve yıllık periyodik olarak yapılmaktadır.

KAYATUR OPTİK İLE MEMNUNİYETi YAŞAYIN

Memnuniyetiniz, bizim için en önemli olan unsurdur

Kayatur optik 22 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye optik sektöründe hizmet vermektedir. 2500 optik çerçeve serisini alternatif renk seçenekleri ile 1500 güneş gözlüğü serisini modern tasarım çizgisi ile showroomlarında sergilemektedir

İLETİŞİM

  • İstiklal Mh.Kavaklıdere Cad. No:79 K:3 Ümraniye / İSTANBUL
  • +90 (216) 329 37 37
  • +90 (216) 523 53 38
  • info@kayaturoptik.com.tr