KAYATUR OPTİK SAN TİC LTD ŞTİ., 1989 yılında kurulmuştur.

Kayatur Optik; Marka tescilleri kendisine ait ELEGANCE, G.DANO, FLOTT ,STUDIOLINE, HOLLYWOOD, PANDA, HALIFAX markalarını bünyesinde bulundurmakla birlikte, DUNLOP markasının optik çerçevesi ve güneş gözlüğü ürünlerinin Türkiye satış ve pazarlama sorumluluğunu üstlenmiştir, gözlük çerçevesi ve güneş gözlüklerinin ithalat, pazarlama ve servisini tamamen kendisi yapmaktadır. Türkiye çapında bulunan 1000in üzerindeki satış noktasıyla tüketicilerin ürünlerine ulaşmalarını son derece kolaylaştırmıştır.

Kayatur optik 22 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye optik sektöründe hizmet vermektedir. 2500 optik çerçeve serisini alternatif renk seçenekleri ile 1500 güneş gözlüğü serisini modern tasarım çizgisi ile showroomlarında sergilemektedir. Her yıl 500den fazla optik çerçevesini ve 150den fazla güneş gözlüğü tasarımını kreasyonuna eklemektedir.

Misyonumuz
Toplam kalite yönetimi felsefesi ışığında; Müşterilerimiz ile iletişimi ileri teknoloji kullanarak artırmayı, müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için , sürekli yenilenmeyi, ekonomik değerler ışında sürekli büyümeyi , verimliliği artıracak yöntemleri çalışanları ile birlikte bulmayı kendisine ilke edinmiştir .

Vizyonumuz
Kalite standartlarına uygun ürünlerle, kaliteli hizmet vermek, Türkiye optik sektörün de innovasyon ve tecrübelerden gelen bilgi birikimi ile rekabeti üst seviyede tutan yönetim bilincine sahip, yerli üretim olanaklarını geliştirerek, istihdamı arttırmak ve uluslar arası arenada Türk marka bilinci ve kalitesini yükseltmektedir.

KAYATUR OPTİK İLE MEMNUNİYETi YAŞAYIN

Memnuniyetiniz, bizim için en önemli olan unsurdur

Kayatur optik 22 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye optik sektöründe hizmet vermektedir. 2500 optik çerçeve serisini alternatif renk seçenekleri ile 1500 güneş gözlüğü serisini modern tasarım çizgisi ile showroomlarında sergilemektedir

İLETİŞİM

  • İstiklal Mh.Kavaklıdere Cad. No:79 K:3 Ümraniye / İSTANBUL
  • +90 (216) 329 37 37
  • +90 (216) 523 53 38
  • info@kayaturoptik.com.tr