Haberler

22.05.2014
İs-Of İstanbul Optik Fuarı

İstanbul Optik Fuarı(İSOF) bu yıl 26-29 aralık tarihlerinde CNR’da gerçekleşti. 4 gün boyunca modayı ilgilileriyle buluşturan fuarda, Kayatur Optik, zengin koleksiyonuyla göz doldurdu.
25 yıldır Türkiye gözlük sektöründe önde gelen firmalardan olan Kayatur Optik fuara etkili bir stand ile katıldı. Dunlop, Elegance, Studioline , Converse ve Reebok 'ın da aralarında bulunduğu bir çok markayı bünyesinde bulunduran Kayatur Optik, standında tüm ürünlerini sergileyerek müşteriyle tanıştırma fırsatı buldu. 
Fuar organizasyonunda ayrıca Kayatur’un bu sezonki gözdelerinden 'Elegance Melanin' sıradışı tasarımı ve kendine has özellikleriyle büyük dikkat çekti.
Başarıya giden yolun bir aile olmaktan geçtiğini bilen ve bunu prensip edinen Kayatur Optik ailesinin tüm bireyleri fuarda stand ziyaretçilerine ürünler hakkında bilgiler aktardı. Kayatur Optik Satış Direktörü Hakan Bekar fuar organizasyonu şöyle değerlendirdi; 
"Kayatur Optik olarak, satış amaçlı organizasyon yerine fuarın havasına ve amacına uygun, teşhir ve müşteri ilişkilerini ön planda tutan bir fuar geçirme hedefimiz vardı, standımızı da bu bilinçle tasarladık. Hedefimize de ulaştık.
2014 koleksiyonuna ait 1800'den fazla ürünü sektörün beğenisine sunduk. Mevcut müşterilerimizi ağırlamanın yanı sıra tüm Türkiye'den yeni optik mağazalarıyla temasta bulunma şansını yakaladık.
Fuarın bizim için özel bir anlamı daha vardı. Ailemizin yeni üyesi 'Reebok' güneş gözlüklerini müşterilerimizle tanıştırma imkanı bulduk.
Optik Fuar’ının yeniden yapılmaya başlamış olmasından, organizasyonun havasından ve katılımdan memnun kaldık. Düzenleyen firmaya bu vesileyle teşekkür ederiz." Geri

KAYATUR OPTİK İLE MEMNUNİYETi YAŞAYIN

Memnuniyetiniz, bizim için en önemli olan unsurdur

Kayatur optik 22 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye optik sektöründe hizmet vermektedir. 2500 optik çerçeve serisini alternatif renk seçenekleri ile 1500 güneş gözlüğü serisini modern tasarım çizgisi ile showroomlarında sergilemektedir

İLETİŞİM

  • İstiklal Mh.Kavaklıdere Cad. No:79 K:3 Ümraniye / İSTANBUL
  • +90 (216) 329 37 37
  • +90 (216) 523 53 38
  • info@kayaturoptik.com.tr